Şartlar ve Koşullar

Bu web sitesi Videolifeapp tarafından işletilmektedir. Site boyunca, "biz", "bize" ve "bizim" terimleri Videolifeapp'i ifade eder. Videolifeapp, bu sitede yer alan tüm bilgiler, araçlar ve hizmetler dahil olmak üzere bu web sitesini, burada belirtilen tüm hükümleri, koşulları, politikaları ve bildirimleri kabul etmeniz koşuluyla siz kullanıcıya sunmaktadır.

Sitemizi ziyaret ederek ve/veya bizden bir şey satın alarak, "Hizmetimize" katılmış ve burada atıfta bulunulan ve/veya köprü yoluyla ulaşılabilen ek hüküm ve koşullar ve politikalar da dahil olmak üzere aşağıdaki hüküm ve koşullara ("Hizmet Koşulları", "Koşullar") tabi olmayı kabul etmiş olursunuz. Bu Hizmet Koşulları, tarayıcılar, satıcılar, müşteriler, tüccarlar ve/veya içeriğe katkıda bulunan kullanıcılar dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere sitenin tüm kullanıcıları için geçerlidir. Lütfen web sitemize erişmeden veya sitemizi kullanmadan önce bu Hizmet Koşullarını dikkatlice okuyun. Sitenin herhangi bir bölümüne erişerek veya siteyi kullanarak, bu Hizmet Koşullarına tabi olmayı kabul etmiş olursunuz. Bu sözleşmenin tüm hüküm ve koşullarını kabul etmiyorsanız, web sitesine erişemez veya herhangi bir hizmeti kullanamazsınız. Bu Hizmet Şartları bir teklif olarak kabul edilirse, kabul açıkça bu Hizmet Şartları ile sınırlıdır.

Mevcut mağazaya eklenen her türlü yeni özellik veya araç da Hizmet Koşullarına tabi olacaktır. Hizmet Koşullarının en güncel sürümünü istediğiniz zaman bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Web sitemizde güncellemeler ve/veya değişiklikler yayınlayarak bu Hizmet Koşullarının herhangi bir bölümünü güncelleme, değiştirme veya yerine yenisini koyma hakkımızı saklı tutarız. Değişiklikler için bu sayfayı periyodik olarak kontrol etmek sizin sorumluluğunuzdadır. Herhangi bir değişikliğin yayınlanmasının ardından web sitesini kullanmaya veya web sitesine erişmeye devam etmeniz, bu değişiklikleri kabul ettiğiniz anlamına gelir. Web sitemiz Çizgi Telekomünikasyon A.Ş. üzerinde barındırılmaktadır. Ürünlerimizi ve hizmetlerimizi size satmamızı sağlayan çevrimiçi web sitesi barıdırma hizmetini bize sağlarlar.

BÖLÜM 1 - ÇEVRİMİÇİ HİZMET ŞARTLARI

Bu Hizmet Koşullarını kabul ederek, ikamet ettiğiniz adres veya ilde en azından reşit olduğunuzu veya ikamet ettiğiniz adres veya ilde reşit olduğunuzu ve reşit olmayan bakmakla yükümlü olduğunuz kişilerin bu siteyi kullanmasına izin verdiğinizi beyan etmiş olursunuz.

Ürünlerimizi herhangi bir yasadışı veya yetkisiz amaç için kullanamazsınız veya Hizmeti kullanırken yargı alanınızdaki herhangi bir yasayı (telif hakkı yasaları dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) ihlal edemezsiniz.

Herhangi bir solucan veya virüs veya yıkıcı nitelikte herhangi bir kod iletmemelisiniz.

Şartlardan herhangi birinin ihlali veya ihlal edilmesi, hizmetlerinizin derhal feshedilmesiyle sonuçlanacaktır.

BÖLÜM 2 - GENEL KOŞULLAR

Herhangi bir zamanda herhangi bir nedenle herhangi birine veya tüzel kişiye hizmet vermeyi reddetme hakkımızı saklı tutarız.

İçeriğinizin (kredi kartı bilgileri dahil değil) şifrelenmeden aktarılabileceğini ve (a) çeşitli ağlar üzerinden iletimler içerebileceğini ve (b) bağlantı ağlarının veya cihazlarının teknik gereksinimlerine uymak ve uyum sağlamak için değişiklikleri içerebileceğini anlıyorsunuz. Kredi kartı bilgileri ağlar üzerinden aktarım sırasında her zaman şifrelenir.

Tarafımızın açık yazılı izni olmaksızın hizmetin herhangi bir bölümünü, hizmetin kullanımını veya hizmete ya da hizmetin sağlandığı web sitesindeki herhangi bir kişiye erişimi çoğaltmamayı, kopyalamamayı, yeniden satmamayı, tersine mühendislik veya istismar etmemeyi kabul edersiniz.

Bu sözleşmede kullanılan başlıklar yalnızca kolaylık sağlamak amacıyla dahil edilmiştir ve bu Koşulları sınırlamaz veya başka bir şekilde etkilemez.

BÖLÜM 3 - BİLGİLERİN DOĞRULUĞU, EKSİKSİZLİĞİ VE ZAMANINDA AKTARILMASI

Bu sitede sunulan bilgilerin doğru, eksiksiz veya güncel olmamasından sorumlu değiliz. Bu sitedeki materyaller yalnızca genel bilgi amaçlıdır ve birincil, daha doğru, daha eksiksiz veya daha güncel bilgi kaynaklarına danışılmadan karar vermede tek dayanak olarak kullanılmamalı veya bunlara güvenilmemelidir. Bu sitedeki materyallere güvenme riski size aittir.

Bu site bazı tarihi bilgiler içerebilir. Tarihsel bilgiler, zorunlu olarak güncel değildir ve yalnızca referans olarak verilmiştir. Bu sitenin içeriğini herhangi bir zamanda değiştirme hakkımız saklıdır ve sitemizdeki herhangi bir bilgiyi güncelleme yükümlülüğümüz yoktur. Sitemizdeki değişiklikleri izlemenin sizin sorumluluğunuzda olduğunu kabul etmektesiniz.

BÖLÜM 4 - HİZMET VE FİYATLARDAKİ DEĞİŞİKLİKLER

Ürünlerimizin fiyatları önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir.

Verilen hizmeti (veya herhangi bir bölümünü veya içeriğini) önceden bildirimde bulunmaksızın herhangi bir zamanda değiştirme veya durdurma hakkını saklı tutarız.

Hizmetin herhangi bir değişikliği, fiyat değişikliği, askıya alınması veya durdurulmasından dolayı size veya herhangi bir üçüncü tarafa karşı sorumlu olmayacağız.

BÖLÜM 5 - FATURA VE HESAP BİLGİLERİNİN DOĞRULUĞU

Bize verdiğiniz herhangi bir siparişi reddetme hakkımız saklıdır. Kişi, hane veya sipariş başına satın alınan miktarları tamamen kendi takdirimize bağlı olarak sınırlayabilir veya iptal edebiliriz. Bu kısıtlamalar, aynı müşteri hesabı, aynı kredi kartı ve/veya aynı fatura ve/veya sevkiyat adresini kullanan siparişler tarafından veya bu hesaplar altında verilen siparişleri içerebilir. Bir siparişte değişiklik yapmamız veya siparişi iptal etmemiz durumunda, sipariş sırasında verilen e-posta ve/veya fatura adresi/telefon numarası ile iletişime geçerek sizi bilgilendirmeye çalışabiliriz. Bayiler, satıcılar veya distribütörler tarafından verilmiş gibi görünen siparişleri, tamamen kendi kararımıza göre sınırlama veya yasaklama hakkını saklı tutarız. Mağazamızda yaptığınız tüm satın alma işlemleri için güncel, eksiksiz ve doğru satın alma ve hesap bilgilerini sağlamayı kabul etmektesiniz. İşlemlerinizi tamamlayabilmemiz ve gerektiğinde sizinle iletişim kurabilmemiz için hesabınızı ve e-posta adresiniz, kredi kartı numaralarınız ve son kullanma tarihleri dahil diğer bilgileri derhal güncellemeyi kabul edersiniz.

BÖLÜM 6 - İSTEĞE BAĞLI ARAÇLAR

Size, üzerinde herhangi bir kontrol, izleme veya girdiye sahip olmadığımız üçüncü taraf araçlara erişim sağlayabiliriz.

Bu tür araçlara erişimi herhangi bir garanti, beyan veya koşul olmaksızın ve herhangi bir onay olmaksızın "olduğu gibi" ve "mevcut olduğu şekilde" sağladığımızı kabul ve beyan edersiniz. İsteğe bağlı üçüncü taraf araçlarını kullanmanızdan kaynaklanan veya bununla ilgili hiçbir yükümlülüğümüz olmayacaktır. Site aracılığıyla sunulan isteğe bağlı araçların tarafınızca kullanımı tamamen kendi sorumluluğunuzda ve takdirinizdedir ve ilgili üçüncü taraf sağlayıcı(lar) tarafından sağlanan araçların koşullarını bildiğinizden ve onayladığınızdan emin olmalısınız. Ayrıca, gelecekte, web sitesi aracılığıyla yeni hizmetler ve/veya özellikler sunabiliriz (yeni araçların ve kaynakların piyasaya sürülmesi dahil). Bu tür yeni özellikler ve/veya hizmetler de bu Hizmet Şartlarına tabi olacaktır.

BÖLÜM 7 - ÜÇÜNCÜ TARAF BAĞLANTILARI

Hizmetimiz aracılığıyla sunulan belirli içerik, ürün ve hizmetler üçüncü tarafların materyallerini içerebilir. Bu sitedeki üçüncü taraf bağlantıları sizi bize bağlı olmayan üçüncü taraf web sitelerine yönlendirebilir. İçeriği veya doğruluğu incelemekten veya değerlendirmekten sorumlu değiliz ve üçüncü taraf materyalleri veya web siteleri veya üçüncü tarafların diğer materyalleri, ürünleri veya hizmetleri için herhangi bir garanti vermiyoruz ve herhangi bir yükümlülüğümüz veya sorumluluğumuz olmayacaktır. Malların, hizmetlerin, kaynakların, içeriğin veya herhangi bir üçüncü taraf web sitesiyle bağlantılı olarak yapılan diğer işlemlerin satın alınması veya kullanılmasıyla ilgili herhangi bir zarar veya hasardan sorumlu değiliz. Lütfen üçüncü tarafların politika ve uygulamalarını dikkatlice inceleyin ve herhangi bir işlem yapmadan önce bunları anladığınızdan emin olun. Üçüncü taraf ürünlerle ilgili şikayetler, iddialar, endişeler veya sorular üçüncü tarafa yöneltilmelidir.

BÖLÜM 8 - KULLANICI YORUMLARI, GERİ BİLDİRİMLER VE DİĞER GÖNDERİLER

İsteğimiz üzerine belirli özel gönderimler (örneğin yarışma girişleri) gönderirseniz veya bizden bir talep olmaksızın çevrimiçi, e-posta, posta yoluyla veya başka bir şekilde yaratıcı fikirler, öneriler, teklifler, planlar veya diğer materyaller gönderirseniz (toplu olarak 'yorumlar'), bize ilettiğiniz yorumları herhangi bir kısıtlama olmaksızın istediğimiz zaman düzenleyebileceğimizi, kopyalayabileceğimizi, yayınlayabileceğimizi, dağıtabileceğimizi, tercüme edebileceğimizi ve herhangi bir ortamda başka bir şekilde kullanabileceğimizi kabul edersiniz. (1) herhangi bir yorumu gizli tutma; (2) herhangi bir yorum için tazminat ödeme veya (3) herhangi bir yoruma yanıt verme yükümlülüğümüz yoktur ve olmayacaktır. Tamamen kendi takdirimize bağlı olarak yasa dışı, saldırgan, tehdit edici, iftira niteliğinde, karalayıcı, pornografik, müstehcen veya başka bir şekilde sakıncalı olduğunu veya herhangi bir tarafın fikri mülkiyetini veya bu hizmet koşullarını ihlal ettiğini belirlediğimiz içeriği izleyebilir, düzenleyebilir veya kaldırabiliriz, ancak böyle bir yükümlülüğümüz yoktur. Yorumlarınızın telif hakkı, ticari marka, gizlilik, kişilik veya diğer kişisel veya mülkiyet hakları dahil olmak üzere herhangi bir üçüncü tarafın hakkını ihlal etmeyeceğini kabul edersiniz. Ayrıca, yorumlarınızın iftira niteliğinde veya başka bir şekilde yasa dışı, küfürlü veya müstehcen materyal içermeyeceğini veya hizmetin veya ilgili herhangi bir web sitesinin çalışmasını herhangi bir şekilde etkileyebilecek herhangi bir bilgisayar virüsü veya başka bir kötü amaçlı yazılım içermeyeceğini kabul edersiniz. Sahte bir e-posta adresi kullanamaz, kendinizden başka biri gibi davranamaz veya herhangi bir yorumun kaynağı konusunda bizi veya üçüncü tarafları yanıltamazsınız. Yaptığınız tüm yorumlardan ve bunların doğruluğundan yalnızca siz sorumlusunuz. Sizin veya herhangi bir üçüncü tarafın gönderdiği yorumlar için hiçbir sorumluluk kabul etmiyoruz ve hiçbir yükümlülük üstlenmiyoruz.

BÖLÜM 9 - KİŞİSEL BİLGİLER

Mağaza aracılığıyla kişisel bilgilerinizi göndermeniz Gizlilik Politikamıza tabidir. Gizlilik Politikamızı görüntülemek için.

BÖLÜM 10 - HATALAR, YANLIŞLIKLAR VE EKSİKLİKLER

Sitemizde veya hizmette zaman zaman ürün açıklamaları, fiyatlandırma, promosyonlar, teklifler, ürün nakliye ücretleri, nakliye süreleri ve bulunabilirlik ile ilgili yazım hataları, yanlışlıklar veya eksiklikler içeren bilgiler olabilir. Herhangi bir hatayı, yanlışlığı veya ihmali düzeltme ve hizmetteki veya ilgili herhangi bir web sitesindeki herhangi bir bilginin yanlış olması durumunda önceden bildirimde bulunmaksızın (siparişinizi verdikten sonra da dahil olmak üzere) herhangi bir zamanda bilgileri değiştirme veya güncelleme veya siparişleri iptal etme hakkımızı saklı tutarız. Yasaların gerektirdiği durumlar haricinde, fiyatlandırma bilgileri dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, hizmetteki veya ilgili herhangi bir web sitesindeki bilgileri güncelleme, değiştirme veya açıklama yükümlülüğümüz bulunmamaktadır. Hizmette veya ilgili herhangi bir web sitesinde belirtilen hiçbir güncelleme veya yenileme tarihi, hizmetteki veya ilgili herhangi bir web sitesindeki tüm bilgilerin değiştirildiğini veya güncellendiğini göstermek için alınmamalıdır.

BÖLÜM 11 - YASAKLANAN KULLANIMLAR

Hizmet koşullarında belirtilen diğer yasaklara ek olarak, siteyi veya içeriğini kullanmanız yasaktır: (a) herhangi bir yasa dışı amaç için; (b) başkalarını herhangi bir yasa dışı eylemde bulunmaya veya katılmaya teşvik etmek için; (c) herhangi bir uluslararası, federal, il veya eyalet yönetmeliğini, kuralını, yasasını veya yerel yönetmeliğini ihlal etmek için; (d) fikri mülkiyet haklarımızı veya başkalarının fikri mülkiyet haklarını ihlal etmek veya ihlal etmek için; (e) cinsiyet, cinsel yönelim, din, etnik köken, ırk, yaş, ulusal köken veya engellilik temelinde taciz etmek, istismar etmek, hakaret etmek, zarar vermek, karalamak, iftira etmek, aşağılamak, korkutmak veya ayrımcılık yapmak; (f) yanlış veya yanıltıcı bilgi göndermek; (g) hizmetin veya ilgili herhangi bir web sitesinin, diğer web sitelerinin veya İnternetin işlevselliğini veya çalışmasını etkileyecek herhangi bir şekilde kullanılacak veya kullanılabilecek virüsleri veya diğer kötü amaçlı kodları yüklemek veya iletmek; (h) başkalarının kişisel bilgilerini toplamak veya izlemek; (i) spam, phish, pharm, pretext, spider, crawl veya scrape için; (j) herhangi bir müstehcen veya ahlaksız amaç için; veya (k) hizmetin veya ilgili herhangi bir web sitesinin, diğer web sitelerinin veya internetin güvenlik özelliklerine müdahale etmek veya bunları atlatmak için yasaklanan kullanımlardan herhangi birini ihlal ettiğiniz için hizmeti veya ilgili herhangi bir web sitesini kullanımınızı sona erdirme hakkımızı saklı tutarız.

BÖLÜM 12 - GARANTİLERİN REDDİ & SORUMLULUĞUN SINIRLANDIRILMASI

Hizmetimizi kullanımınızın kesintisiz, zamanında, güvenli veya hatasız olacağını garanti, beyan veya taahhüt etmiyoruz. Hizmetin kullanımından elde edilebilecek sonuçların doğru veya güvenilir olacağını garanti etmiyoruz. Size bildirimde bulunmaksızın zaman zaman hizmeti belirsiz süreler için kaldırabileceğimizi veya herhangi bir zamanda hizmeti iptal edebileceğimizi kabul edersiniz. Hizmeti kullanmanızın veya kullanamamanızın riskinin tamamen size ait olduğunu açıkça kabul edersiniz. Hizmet ve hizmet aracılığıyla size sunulan tüm ürün ve hizmetler (tarafımızca açıkça belirtilmedikçe), satılabilirlik, ticari kalite, belirli bir amaca uygunluk, dayanıklılık, mülkiyet ve ihlal etmeme gibi tüm zımni garantiler veya koşullar da dahil olmak üzere, açık veya zımni herhangi bir beyan, garanti veya koşul olmaksızın, kullanımınız için 'olduğu gibi' ve 'mevcut olduğu şekilde' sağlanmaktadır. Videolifeapp, yöneticilerimiz, memurlarımız, çalışanlarımız, iştiraklerimiz, acentelerimiz, yüklenicilerimiz, stajyerlerimiz, tedarikçilerimiz, hizmet sağlayıcılarımız veya lisans verenlerimiz hiçbir durumda herhangi bir yaralanma, kayıp, hak talebi veya kar kaybı, gelir kaybı, tasarruf kaybı, veri kaybı, değiştirme maliyetleri veya sözleşmeye, haksız fiile (ihmal dahil) dayalı benzer zararlar dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere herhangi bir doğrudan, dolaylı, arızi, cezai, özel veya sonuç olarak ortaya çıkan zarardan sorumlu tutulamaz, herhangi bir hizmeti veya hizmet kullanılarak tedarik edilen herhangi bir ürünü kullanımınızdan veya herhangi bir içerikteki hatalar veya eksiklikler veya hizmetin veya hizmet aracılığıyla yayınlanan, iletilen veya başka bir şekilde sunulan herhangi bir içeriğin (veya ürünün) kullanımı sonucunda ortaya çıkan her türlü kayıp veya hasar dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere hizmeti veya herhangi bir ürünü kullanımınızla herhangi bir şekilde ilgili diğer taleplerden kaynaklanan kusursuz sorumluluk veya başka türlü sorumluluklar, bazı eyaletler veya yargı bölgeleri, dolaylı veya arızi zararlar için sorumluluğun hariç tutulmasına veya sınırlandırılmasına izin vermediğinden, bu tür eyaletlerde veya yargı bölgelerinde, sorumluluğumuz yasaların izin verdiği azami ölçüde sınırlandırılacaktır.

BÖLÜM 13 - TAZMİNAT

Videolifeapp ve ana şirketimizi, iştiraklerimizi, bağlı şirketlerimizi, ortaklarımızı, memurlarımızı, yöneticilerimizi, acentelerimizi, yüklenicilerimizi, lisans verenlerimizi, hizmet sağlayıcılarımızı, taşeronlarımızı, tedarikçilerimizi, stajyerlerimizi ve çalışanlarımızı, bu hizmet koşullarını veya referans olarak dahil ettikleri belgeleri ihlal etmenizden veya herhangi bir yasayı veya üçüncü bir tarafın haklarını ihlal etmenizden kaynaklanan veya bunlardan kaynaklanan herhangi bir üçüncü tarafça yapılan makul avukatlık ücretleri de dahil olmak üzere herhangi bir iddia veya talebe karşı tazmin etmeyi, savunmayı ve zararsız tutmayı kabul edersiniz.

BÖLÜM 14 - SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

Bu hizmet koşullarının herhangi bir hükmünün hukuka aykırı, geçersiz veya uygulanamaz olduğunun tespit edilmesi durumunda, söz konusu hüküm yine de yürürlükteki yasaların izin verdiği ölçüde uygulanabilir olacak ve uygulanamayan kısım bu hizmet koşullarından çıkarılmış sayılacak, bu tespit kalan diğer hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.

BÖLÜM 15 - FESİH

Tarafların fesih tarihinden önce ortaya çıkan yükümlülükleri ve sorumlulukları, bu anlaşmanın feshinden sonra da tüm amaçlar doğrultusunda devam edecektir. Bu hizmet koşulları, siz veya bizim tarafımızdan feshedilmedikçe ve feshedilene kadar geçerlidir. Bu hizmet koşullarını, hizmetlerimizi artık kullanmak istemediğinizi bize bildirerek veya sitemizi kullanmayı bıraktığınızda istediğiniz zaman feshedebilirsiniz. Kendi kararımıza göre bu hizmet koşullarının herhangi bir şartına veya hükmüne uymamanız veya uymadığınızdan şüphelenmemiz halinde, bu sözleşmeyi herhangi bir zamanda bildirimde bulunmaksızın feshedebiliriz ve fesih tarihine kadar ve fesih tarihi de dahil olmak üzere ödenmesi gereken tüm tutarlardan sorumlu olmaya devam edersiniz; ve/veya buna göre hizmetlerimize (veya herhangi bir bölümüne) erişiminizi reddedebiliriz.

BÖLÜM 16 - SÖZLEŞMENİN TAMAMI

Bu hizmet koşullarının herhangi bir hakkını veya hükmünü kullanmamamız veya uygulamamamız, söz konusu hak veya hükümden feragat edildiği anlamına gelmez. Bu hizmet koşulları ve bu sitede veya hizmetle ilgili olarak tarafımızdan yayınlanan tüm politikalar veya işletim kuralları, sizinle aramızdaki tüm sözleşmeyi ve anlayışı oluşturur ve hizmeti kullanımınızı yönetir ve sizinle aramızdaki sözlü veya yazılı önceki veya eşzamanlı anlaşmaların, iletişimlerin ve tekliflerin (hizmet koşullarının önceki sürümleri dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) yerini alır. Bu hizmet koşullarının yorumlanmasındaki herhangi bir belirsizlik, taslağı hazırlayan taraf aleyhine yorumlanmayacaktır.

BÖLÜM 17 - YÜRÜRLÜKTEKİ HUKUK

Bu hizmet şartları ve size hizmet sağladığımız tüm ayrı sözleşmeler; Zafer Mahallesi 152 Cadde No:39, Efeler, Aydın, 09010, Türkiye yasalarına tabi olacak ve bu yasalara göre yorumlanacaktır. BÖLÜM 18 - HİZMET KOŞULLARINDA YAPILAN DEĞİŞİKLİKLER Hizmet şartlarının en güncel sürümünü istediğiniz zaman bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Tamamen kendi takdirimize bağlı olarak, web sitemizde güncellemeler ve değişiklikler yayınlayarak bu hizmet koşullarının herhangi bir bölümünü güncelleme, değiştirme veya yerine yenisini koyma hakkımızı saklı tutarız. Değişiklikler için web sitemizi periyodik olarak kontrol etmek sizin sorumluluğunuzdadır. Bu hizmet koşullarında herhangi bir değişikliğin yayınlanmasının ardından web sitemizi veya hizmeti kullanmaya veya bunlara erişmeye devam etmeniz, bu değişiklikleri kabul ettiğiniz anlamına gelir.

BÖLÜM 19 - İLETİŞİM BİLGİLERİ

Hizmet koşulları ile ilgili sorularınızı info@videolifeapp.com adresinden bize gönderebilirsiniz.