İçeriğiniz

VideoLifeApp ("biz", "şirket" veya "uygulama"), Robfly Yazılım Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarafından geliştirilen bir sanal sınıf uygulamasıdır. Gizliliğiniz bizim için önemlidir ve bu nedenle aşağıdaki gizlilik bildirimini dikkatlice okumanızı öneririz.

VideoLifeApp, hizmetin bir parçası olarak içerik oluşturmanıza, depolamanıza, paylaşmanıza ve diğer kişilerden içerik almanıza olanak tanır. İçeriğinizin mülkiyetine hak iddia etmeyiz. İçeriğiniz size aittir ve içeriğinizden siz sorumlu olursunuz.

a. İçeriği Paylaşma

İçeriğinizi başka kişilerle paylaştığınızda, dünya genelinde geçerli olan şartlarla, İçeriğinizi, Hizmetlerde kullanımınız için kullanabileceklerini, kaydedebileceklerini, kopyalayabileceklerini, yayınlayabileceklerini, iletebileceklerini, paylaşabileceklerini ve gösterebileceklerini kabul edersiniz. Eğer başka kişilere bu izni vermek istemiyorsanız, İçeriğinizi paylaşmak için Hizmetleri kullanmamalısınız. Bu hükümler boyunca, Hizmetler üzerine veya Hizmetler aracılığıyla yüklediğiniz, sakladığınız veya paylaştığınız İçeriğiniz için gerekli tüm haklara sahip olduğunuzu ve İçeriğinizin toplanmasının, kullanılmasının ve depolanmasının yasalara veya başkalarının haklarına aykırı olmadığını taahhüt edersiniz. Robfly, İçeriğinizi mülkiyetine almaz, İçeriği kontrol etmez, doğrulamaz, İçeriğinizi ödemez, onaylamaz veya İçeriğinizin sorumluluğunu üstlenmez ve başkalarının Hizmetleri kullanarak yükledikleri, sakladıkları veya paylaştıkları malzemeler veya İçeriğiniz için sorumlu tutulamaz.

b. Fikri Mülkiyet Lisansı

Robfly'a, Hizmetler üzerinde İçeriğinizi kullanabilmesi için, Hizmetlerin sunulması, korunması ve geliştirilmesi ile sınırlı olmak üzere, dünya çapında geçerli ve ücretsiz bir fikri mülkiyet lisansı verirsiniz. Bu lisans, İçeriğinizi kopyalama, saklama, iletim, yeniden biçimlendirme, gösterme ve iletişim araçlarıyla dağıtma amacını taşır. İçeriğinizi Hizmet alanlarında sınırlamalar olmaksızın çevrimiçi olarak kullanılıyorsa, İçeriğiniz Hizmeti tanıtan gösterimlerde veya materyallerde görüntülenebilir.

c. Reklamlar ve Kişiselleştirme

Hizmetlerin bazıları reklam desteklidir. Robfly'un reklamları kişiselleştirmesi hakkında bilgi almak için [bu bağlantıyı](https://robfly.com) kullanabilirsiniz. Sizinle ilgili reklam yapmak için e-postalarınızı, sohbetlerinizi, görüntülü aramalarınızı veya sesli postalardaki içerikleri, belgelerinizi, fotoğraflarınızı veya kişisel dosyalarınızı kullanmayız. Reklam politikalarımız Gizlilik Bildirimimizde ayrıntılı olarak açıklanmıştır.

Bu gizlilik bildirimi, VideoLifeApp kullanımınız sırasında sağladığınız bilgilerle ilgili olarak nasıl davrandığımızı açıklamak içindir. Lütfen bu bildirimi dikkatlice okuyun ve uygulamayı kullanmadan önce anladığınızdan emin olun.